Oferty pracy A A A

Oferta pracy na stanowisku: OPERATOR MECHANIK

Miejsce pracy: Kolonowskie

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn linii produkcyjnej.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet benefitów (m.in. opiekę medyczną, atrakcyjny fundusz socjalny).

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, sumienność w działaniu,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres kontakt osobisty lub telefoniczny pod nr telefonu 77 405 65 10

W przypadku przesłania CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IZOSTAL S.A., ul. Opolska 29, 47-113 Kolonowskie, moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych,  w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez IZOSTAL S.A.
Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o tym, że:
- mam prawo w dowolnym momencie do wycofania wyrażonej przeze mnie zgody poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres info@izostal.com.pl lub listu na adres Administratora Danych Osobowych, który znajduje się powyżej,
- wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano przed jej wycofaniem.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Pani/Pana Administratorem danych jest  IZOSTAL S.A. (ul. Opolska 29, 47-113 Kolonowskie).